Питання, що часто задаються

Кредит можна отримати у віці від 18 до 85 років. Для того, щоб подати заявку на кредит, необхідно бути платоспроможним (ою) і мати банківський рахунок в будь-якій кредитній установі в Україні, мобільний телефон. Необхідно заповнити форму заявки, дочекатися рішення, яке повідомить фахівець з обслуговування, та / або отримати його у вигляді смс повідомлення, і / або на е-пошту.
Гроші видаються на будь-які цілі.
Кожен клієнт оцінюється індивідуально. Для нових клієнтів максимальна сума кредиту доступна в розмірі 15000 ₴. Виплативши кредит у встановлений строк, можна зайняти до 50000 ₴.
У разі позитивної відповіді гроші будуть отримані негайно.
Можна подати заявку на додатковий кредит, якщо не використана максимальна привласнена сума кредиту.
Для отримання кредиту немає необхідності ні в поручителі, ні в заставі.
Подати заявку на кредит і отримати кошти ви можете цілодобово.
Оформити заявку на кредит можна в будь-якому місті України.
Заявку на кредит можуть відхилити, якщо надана інформація є помилковою або вона введена в неправильному порядку, у заявника є невиконані боргові зобов'язання.
Кредит можна виплатити швидше, ніж зазначено в графіку платежів. Просимо, зв'язатися з фахівцем з обслуговування клієнтів, для уточнення точної суми залишку.
Ви можете оплатити кредит в будь-якому відділенні банку.
Для оплати кредиту з собою візьміть номер договору кредиту та реквізити компанії.
Можна оплачувати так само більше ніж встановлений мінімальний щомісячний платіж, однак, при оплаті до виписки рахунку, перерахована сума не буде врахована як оплата рахунку, але буде зарахована в погашення основної суми виданого кредиту. В цьому випадку просимо зв'язатися з сервісом обслуговування клієнтів.
Виплату кредиту необхідно здійснювати за графіком, в разі недотримання графіка виплат будуть застосовані штрафні відсотки. У разі затримки у виплаті кредиту, просимо зв'язатися з сервісом обслуговування клієнтів.
Якщо не здійснена оплата рахунку, то порушені загальні умови кредиту. У свою чергу, якщо прострочена оплата рахунку, то згідно з умовами договору за неоплачений рахунок можна стягнути прострочені відсотки, а так само витрати за напрямок нагадування і стягнення боргу.
Профіль клієнта на домашній сторінці кредитора: клієнти можуть бачити статус кредиту, доступну суму грошей, історію платежів, існуючі клієнти можуть запитати додаткову грошову суму.
Для нових клієнтів займ може бути запропонований зі зниженою комісійної платою або без комісійної плати. Більше інформації на домашній сторінці кожного кредитора.
Відмовитися від кредиту ви можете тільки до того, як погодьтеся з умовами договору, тобто підпишіть його. Якщо ви вже підтвердили оформлення позики, скасувати дію неможливо. Після цього договір повноцінно вступає в силу, і гроші перераховуються на ваш рахунок.
Річна процентна ставка це загальні витрати по кредиту, що включають відсотки за користування кредитом, а також всі інші комісії і витрати, або аналогічна ставка, розрахована відповідно до місцевого законодавства, яка виражена у відсотках.

Приклад: при встановленні сума в розмірі 10000 ₴, ГПС становить 259%, то загальна сума повернення складе 18775,9 ₴. ГПС це загальні витрати по кредиту, які виражені в річних відсотках від присвоєної загальної суми кредиту. Максимальна ставка ДПС складає 260%.
Вибираючи сервіс онлайн-кредитування, ви отримуєте можливість оформити кредит 24 години на добу 7 днів на тиждень, без необхідності відвідувати кредитна установа.

Встановлення Android додадка

Наведіть камеру свого Android телефону на QR-код і перейдіть за посиланням для встановлення програми Foxcredit.com.ua