Політика конфіденційності

Сайт www.foxcredit.com.ua (далі в тексті - Сайт).

Відвідувач - фізична особа, яка в Інтернеті відвідує Сайт (www.foxcredit.com.ua).

Ваша конфіденційність, безпека дуже важлива для нас. Будь-яка інформація, отримана від Відвідувача, не буде розкрита і оцінюється як конфіденційна, вона не буде продана або використана іншим чином, заподіявши шкоду Відвідувачам.

Відвідувачі сайту мають право без обмежень, і ввівши дані, відвідувати розділи Сайту і ознайомлюватися з інформаційними матеріалами.

На сайті використовується підвищена безпека даних з використанням сертифікатів SSL. SSL забезпечує, що інформація, що пересилається з сервера на комп'ютер клієнта, зашифрована, якщо інформація перехоплена, то її неможливо прочитати, і неможливо змінити інформацію.

При відвідуванні Сайту, інформація про ел. пошту Відвідувача, IP-адреса, ідентифікаційний номер, дата, час, обрана сума грошей, операційна система пристрою, версія браузера, посилання доступу і Google Adwords GCLID використовуються, для аналізу тенденцій Відвідувачів для внутрішнього користування. Ці дані зберігаються на DigitalOcean.com.

Ви можете видалити ці збережені дані в будь-який час, написавши на наступну адресу електронної пошти: info@foxcredit.com.ua. Відкликання згоди не впливає на обробку даних, які були здійснені в період, коли ваше згода була дійсною.

Відвідуючи Сайт, його Відвідувач погоджується з умовами Cookies, Захисту даних, Користування і ел. пошти. Вважається, що відвідувач з даними умовами ознайомився і прийняв їх (у всех разделах). Припиніть використання Сайту, якщо у Вас є претензії до правил і не прийнятний їх зміст, посилання (і) на авторські права.

Припиніть використання Сайту, якщо у Вас є претензії до правил і не прийнятний їх зміст, посилання на авторські права.