Унікальний підхід до кожного клієнта

Кожна заявка клієнта оцінюється індивідуально, тому важливо, щоб при заповненні заявки клієнт вказав точну інформацію. Можливо, після розгляду заявки, клієнту буде запропонована менша сума кредиту.

Про Foxcredit

Кредитний ліміт для нових клієнтів до 10000 ₴. Перший період без відсотків або комісійна плата становить 0,01%. Мінімальний строк виплати кредиту 3 місяці, максимальний строк виплати 36 місяців

Кредит з фіксованою процентною ставкою і строком виплати; після видачі кредиту умови виплати не будуть змінені. При укладанні договору встановлюється як сума кредиту та відсоткові платежі, так і строк виплати. Зазначені умови можуть бути змінені протягом співпраці тільки і однозначно за домовленістю сторін.

Кредит в Інтернеті може бути рішенням, у разі виникнення незапланованих витрат, а оплатити послугу або придбання товару необхідно здійснити сьогодні, за умови, якщо немає боргів по кредитних платежах, або якщо кредитний платіж не перевищує 40% від Твоїх ваших щомісячних доходів. Займай відповідально.

Приклад: якщо обрана сума в розмірі 10000 ₴ і строк кредиту 90 днів, то загальна сума платежу через 90 днів складе: 11512 ₴ з них відсотки по кредиту: 1512 ₴. Max APR (реальна річна процентна ставка) 660 520,14%.

У разі, якщо сума кредиту не буде виплачена в зазначений строк, кредитор може вимагати штрафний платіж від загальної суми простроченого платежу за кожен день прострочення. У разі, якщо виплата не здійснюється в тривалий період, без узгодження з кредитором, кредитор має право в односторонньому порядку передати стягнення кредиту третім особам.

Чому треба вибрати Foxcredit

Вигідно

Новим клієнтам кредит від 0,01% в день

Швидко

В середньому кредит можна оформити за 15 хвилин

Доступно

Кредит доступний з віку 18 років

Еластично

Вибери суму щомісячного платежу

Мудро

Зніми всю суму відразу або зніми її по частинах

Зручно

Можливість подати заявку на додаткову суму