Унікальний підхід до кожного клієнта

Кожна заявка клієнта оцінюється індивідуально, тому важливо, щоб при заповненні заявки клієнт вказав точну інформацію. Можливо, після розгляду заявки, клієнту буде запропонована менша сума кредиту.


Про Foxcredit

Кредитний ліміт для нових клієнтів до 10000 ₴. І період без відсотків або комісійна плата 0,01%.
Мінімальний строк виплати кредиту 3 місяці, максимальний строк виплати 36 місяців

Кредит з фіксованою процентною ставкою і строком виплати, після видачі кредиту умови виплати не будуть змінені. При укладанні договору, встановлюється як сума кредиту та відсоткові платежі, так і строк виплати. Дані умови можуть бути змінені протягом співпраці, тільки і однозначно за домовленістю сторін.

Приклад: при встановленні сума в розмірі 10000 ₴ і Строк кредиту 62 дня, то загальна сума платежу складе: 18775,9 ₴ з них відсотки по кредиту: 8775,9 ₴. Max APR (річна процентна ставка) 260%.

Кредит в Інтернеті може бути рішенням, у разі виникнення незапланованих витрат, а оплатити послугу або придбання товару необхідно сьогодні, якщо немає боргів по кредитних платежах, якщо кредитний платіж не перевищує 40% від Твоїх щомісячних доходів. Займай відповідально.

У разі, якщо сума кредиту не буде виплачена в зазначений строк, кредитор може вимагати штрафний платіж від загальної суми простроченого платежу за кожен день прострочення. У разі, якщо виплата не здійснюється в тривалий період, без узгодження з кредитором, кредитор має право в односторонньому порядку передати стягнення кредиту третім компаніям.

ЧОМУ ТРЕБА ВИБРАТИ FOXCREDIT

Вигідно

Новим клієнтам кредит від 0,01% в день

Доступно

Кредит доступний з віку 18 років

Еластично

Вибери суму щомісячного платежу

Мудро

Зніми всю суму відразу або зніми її по частинах

Зручно

Можливість подати заявку на додаткову суму

Встановлення Android додадка

Наведіть камеру свого Android телефону на QR-код і перейдіть за посиланням для встановлення програми Foxcredit.com.ua